Партнери центру

13 серпня 2015
(1 Голосувати)
Партнери центру

Наш центр тісно співпрацює як з Українськими так і міжнародними організаціями. Ми підтримуємо тісні та дружні стосунки з нашими постійними партнерами.

Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України

Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України

Інститут психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України засновано 1 жовтня 1945 року Постановою Ради Народних Комісарів УРСР № 1573 як Науково-дослідний інститут психології УРСР. Постановою Кабінету Міністрів України в 1996 р. Інституту присвоєно ім’я видатного українського вченого-психолога академіка Григорія Силовича Костюка.

ДУ «Інститут медицини праці НАМН України»

ДУ «Інститут медицини праці НАМН України»

Створення Національної академії медичних наук України було закономірним і необхідним етапом у розвитку медичної науки в Україні. Закономірним тому, що укра­їнська медична наука має багату історію, пов'язану з іменами видатних вче­них у галузі теоретичної, клінічної і профілактичної медицини минулого і теперішнього часу, які створили відомі наукові школи в науково-дослідних установах і медичних вузах країни. Це був необхідний етап тому, що саме Академія здатна ефективно вирішувати такі завдання, як визначення прі­оритетних напрямів розвитку медичної науки, проведення на високому нау­ковому і методичному рівнях фундаментальних і прикладних досліджень, сприяння інтеграції академічної, вузівської та галузевої медичних наук і формування єдиної політики у цій сфері. Створенням Національної академії медичних наукбуло підтверджено наміри держави розвивати медичну науку з метою підтримання на належному рівні охорону здоров'я населення України.

ГО «Асоціація психодрами»

ГО «Асоціація психодрами»

Психодрама – метод, який ефективно працює в консультуванні, бізнесі, терапії, освіті, педагогіці і інших сферах життя. Сертифікація за європейськими стандартами (PIFE) спеціалістів: «навчаючий тренер», «психодрама терапевт», «психодрама практик» забезпечує високопрофесійну, якісну, кваліфіковану. екологічну допомогу. «Асоціація психодрами» об’єднує професіоналів по всій Україні.

ГО «Українське співтовариство дослідження і розвитку кататимно-імагінативної психотерапії»

Східно-Європейська Асоціація Арт-терапії

eeata

Європейський інститут психодрами (PIFE, Німеччина)

Громадська організація "Центр медико-психологічної допомоги "Джерело життя"

Якщо ви маєте змогу, будемо вдячні за будь яку підтримку.

Часи роботи

  • Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 13:00 | 14:00 - 18:00
  • Субота: 9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
  • Неділя: 10:00 - 13:00 | 14:00 - 16:00

Наша адреса

  • Україна, м. Київ, вул. Панківська, 2
  • Телефон: 050 353 21 12 | 097 943 35 56
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.