Зараз увесь світ переживає непрості часи, і кожен з нас так чи інакше відчуває на собі стрес від подій, що відбуваються.

Хочемо поділитися тим, що більше тижня ми працювали над тим, щоб якомога швидше запустити проект - «ПІДТРИМАЙ МЕДПРАЦІВНИКА!».
Захист медичних працівників, піклування про медичних працівників повинне стати чи не найважливішою темою сьогоднішнього дня. Ці люди працюють на передовій, вони кожен день воюють із коронавірусом, ризикують життям, переповнені співчуттями і переживаннями, піддаються тривалому травматичному стресу.
Команду волонтерів-психологів представляють різні громадські організації і державні установи. Дякую вам за готовність бути групою підтримки для медпрацівників і надавати їм якісну психологічну допомогу і підтримку безкоштовно і конфіденційно.
Для консультацій ми пропонуємо номери своїх мобільних телефонів, обираємо зручний для всіх додаток аудіо/відеозв'язку та рекомендуємо найбільш якісні і захищені ресурси (скайп, мессенжер, Viber, Zoom та ін.).
Так як номери консультантів є власними номерами, вони не будуть розміщені в загальному доступі. Ці номери будуть мати тільки головні лікарі лікарень для власного використання (це правила роботи Служби підтримки). Офіційні листи відправлені на 240 лікарень, які визначені для роботи із Covid-19 на ім’я головного лікаря. Для зв’язку із командою волонтерів відкрита електронна пошта 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Ще раз усім дякую за підтримку моєї ініціативи. Гарного усім здоров’я. Наближається Великдень хочу усім жителям України та світу побажати ЗДОРОВ’Я, НАДІЇ та ВІРИ!

Голова ГО Центр медико-психологічної допомоги «Джерело життя», Людмила Литвиненко.

13-15 грудня 2016 р. Людмила Литвиненко та Ольга Науменко взяли участь у практичному семінарі з подолання ПТСР, який проводили експерти Ізраїльської коаліції з терапії травми.

26-28 серпня 2016 р. керівник Центру Людмила Литвиненко та члени нашої команди Олександр Тохтамиш, Валентина Демченко взяли участь у 29 Конференції Телефону довіри в Угорщині (29th Conference of Hungarian Telephone Helpline Services) що проходила в м. Сегед, Угорщина. Учасниками конференції були телефонні консультанти із багатьох країн (Польша, Сербія, Македонія, Україна, Росія, Великобританія ті ін.).

3 28 серпня по 3 вересня у Берліні проходив міжнародний проект «Літня школа здоров'я», яку проводили спеціалісти «Лікарі світу за запобігання ядерної війни» (IPPNW (German), Німеччина) разом з Інститутом соціальної медицини, епідеміології і економіки охорони здоров'я Шаріте (Social Medicine of Charité University Hospital).

6 вересня в Гамбурзі була організована зустріч із слухачами радіопередачі «Сни бійців», яку зробила журналіст Юлія Литивненко (Німеччина). Матеріал для цієї радіопередачі був зібраний серед психологів, які працювали з бійцями та беспосередньо у самих бійців, які проходили реабілітацію в клініці при ДУ «Інститут медицини праці НАМН України» протягом 2015 року.

Громадська організація "Центр медико-психологічної допомоги "Джерело життя"

Якщо ви маєте змогу, будемо вдячні за будь яку підтримку.

Часи роботи

  • Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 13:00 | 14:00 - 18:00
  • Субота: 9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
  • Неділя: 10:00 - 13:00 | 14:00 - 16:00

Наша адреса

  • Україна, м. Київ, вул. Панківська, 2
  • Телефон: 050 353 21 12 | 097 943 35 56
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.