There is no translation available.

Зараз увесь світ переживає непрості часи, і кожен з нас так чи інакше відчуває на собі стрес від подій, що відбуваються.

Хочемо поділитися тим, що більше тижня ми працювали над тим, щоб якомога швидше запустити проект - «ПІДТРИМАЙ МЕДПРАЦІВНИКА!».
Захист медичних працівників, піклування про медичних працівників повинне стати чи не найважливішою темою сьогоднішнього дня. Ці люди працюють на передовій, вони кожен день воюють із коронавірусом, ризикують життям, переповнені співчуттями і переживаннями, піддаються тривалому травматичному стресу.
Команду волонтерів-психологів представляють різні громадські організації і державні установи. Дякую вам за готовність бути групою підтримки для медпрацівників і надавати їм якісну психологічну допомогу і підтримку безкоштовно і конфіденційно.
Для консультацій ми пропонуємо номери своїх мобільних телефонів, обираємо зручний для всіх додаток аудіо/відеозв'язку та рекомендуємо найбільш якісні і захищені ресурси (скайп, мессенжер, Viber, Zoom та ін.).
Так як номери консультантів є власними номерами, вони не будуть розміщені в загальному доступі. Ці номери будуть мати тільки головні лікарі лікарень для власного використання (це правила роботи Служби підтримки). Офіційні листи відправлені на 240 лікарень, які визначені для роботи із Covid-19 на ім’я головного лікаря. Для зв’язку із командою волонтерів відкрита електронна пошта 
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Ще раз усім дякую за підтримку моєї ініціативи. Гарного усім здоров’я. Наближається Великдень хочу усім жителям України та світу побажати ЗДОРОВ’Я, НАДІЇ та ВІРИ!

Голова ГО Центр медико-психологічної допомоги «Джерело життя», Людмила Литвиненко.

13-15 декабря 2016 Людмила Литвиненко и Ольга Науменко приняли участие в практическом семинаре по преодолению ПТСР, который проводили эксперты Израильской коалиции по терапии травмы.

26-28 августа 2016 руководитель Центра Людмила Литвиненко и члены нашей команды Александр Тохтамыш, Валентина Демченко приняли участие в 29 Конференции Телефона доверия в Венгрии (29th Conference of Hungarian Telephone Helpline Services) проходившей в г.. Сегед, Венгрия. Участниками конференции были телефонные консультанты из стран (Польша, Сербия, Македония, Украина, Россия, Великобритания и др.).

28 марта августа по 3 сентября в Берлине проходил международный проект « Летняя школа здоровья », которую проводили специалисты « Врачи мира за предотвращение ядерной войны » (IPPNW (German), Германия) совместно с Институтом социальной медицины, эпидемиологии и экономики здравоохранения Шарите (Social Medicine of Charit é University Hospital).

6 сентября в Гамбурге была организована встреча со слушателями радиопередачи « Сны бойцов », которую сделала журналист Юлия Литивненко (Германия). Материал для этой радиопередачи был собран среди психологов, работавших с бойцами и непосредственно в самих бойцов, которые проходили реабилитацию в клинике при ГУ « Институт медицины труда АМН Украины » в течение 2015 года.

Общественная организация "Центр медико-психологической помощи

Если вы можете, будем благодарны за любую поддержку.

Время работы

  • Понедельник - Пятница: 9:00 - 13:00 | 14:00 - 18:00
  • Суббота: 9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
  • Воскресенье: 10:00 - 13:00 | 14:00 - 16:00

Наш адрес

  • Украина, г. Киев, ул. Паньковская 2
  • Телефон: 050 353 21 12 | 097 943 35 56
  • Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.